Internetové stavebniny 

On-line stavebniny

 24 hodín 7 dní v týždni

    Certifikát stavebniny Lacné stavebniny Rýchla doprava stavebného materiálu Stavebniny kdekoľvek na slovensku stavebné poradenstvo
   

Bezpečný nákup

Najlepšie ceny

Rýchlo a včas

Kdekoľvek v SR

Internetové stavebniny

   

                  info@lacnestavanie.sk                Infolinka: 0917 969 003, 042/381 01 64

Icopal Primer Classic

Icopal Primer Classic

Hodnotenie produktu: 4.95/5 (21x)

Vaše hodnotenie:

Penetračný náter pri aplikácii asfaltových hydroizolácií a vytváranie izolácie proti vlhkosti.

  • Cena: 24,48 € s DPH
  • Pred zľavou: 27,20 €
  • Zľava: 2,72 €

Penetrácia:

Slúži na vytváranie penetračných náterov betónových podkladov, omietok betónových základov, pri aplikácii asfaltovaných pásov a rôznych druhov asfaltových hmôt.
Penetráciu treba vytvoriť pred aplikáciou hydroizolácie z klasických asfaltovaných pásov, nataviteľných asfaltovaných pásov, modifikovaných asfaltovaných pásov, alebo hydroizolácie na báze tekutých asfaltov. Penetrácia sa vytvára aj pri lepení rôznych stavebných hmôt za studena pomocou tekutých asfaltových lepiacich hmôt alebo samolepiacich asfaltovaných pásov a a asfaltových fólií.

Izolácia proti vlhkosti:

Icopal Primer Classic nanesený vo viacerých vrstvách je možné použiť na vytváranie izolácií podložia, stien, soklov a pri iných konštrukciách budov proti zemnej vlhkosti a na miestach, kde nepôsobí tlaková voda.

Balenie:
10 kg.

Výdatnosť:
0,30 - 0,42 kg/m2

Použitie:

Nanáša sa na suchý podklad kefou alebo maliarskym štetcom. Podklad musí byť dokonale čistý, zbavený prachu a iných nečistôt. Nanášanie ďalších povlakových vrstiev na penetrovaný povrch je možné len po odparení rozpúšťadla.

Spotrebovať do 12 mesiacov od dátumu výroby.

 
 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info