Internetové stavebniny 

On-line stavebniny

 24 hodín 7 dní v týždni

    Certifikát stavebniny Lacné stavebniny Rýchla doprava stavebného materiálu Stavebniny kdekoľvek na slovensku stavebné poradenstvo
   

Bezpečný nákup

Najlepšie ceny

Rýchlo a včas

Kdekoľvek v SR

Internetové stavebniny

   

                  info@lacnestavanie.sk                Infolinka: 0917 969 003, 042/381 01 64

Porfix stavebný systém

PORFIX je obľubený stavebný systém, ktorý je dnes už pojmom pre generácie stavbárov i užívateľov. 

Stavebný systém PORFIX tvoria tvárnice v troch pevnostno-objemových triedach, priečkovky, MAXI priečkovky, U- profily, nosné a samonosné preklady, stropný systém a lepidlo.

Ako oficiálny predajca Vám v spolupráci s výrobcom PORFIX - pórobetón, a.s ponúkame kvalitný materiál s dovozom priamo na stavbu. Dodávky Porfixu realizujeme po celom území Slovenska za rovnakých podmienok.

Profix obvodové tvárnice, priečkovky, u-profily, preklady a stropný systém Porfix

Najpredávanejšie tvárnice porfix :

PORFIX 250 biely + lepidlo zdarma

PORFIX 250 biely + lepidlo zdarma

Dostupnosť: Skladom

 • 2,40 € s DPH
 • 3,76 € s DPH Zľava: 1,35 €
Zisti viac
PORFIX 300 biely + lepidlo zdarma

PORFIX 300 biely + lepidlo zdarma

Dostupnosť: Skladom

 • 2,85 € s DPH
 • 4,45 € s DPH Zľava: 1,60 €
Zisti viac
PORFIX 375 biely + lepidlo zdarma

PORFIX 375 biely + lepidlo zdarma

Dostupnosť: Skladom

 • 3,53 € s DPH
 • 5,51 € s DPH Zľava: 1,98 €
Zisti viac
PORFIX Premium 375 biely + lepidlo zdarma

PORFIX Premium 375 biely + lepidlo zdarma

Dostupnosť: Skladom

 • 3,60 € s DPH
 • 5,63 € s DPH Zľava: 2,03 €
 ks
PORFIX Premium 300 biely + lepidlo zdarma

PORFIX Premium 300 biely + lepidlo zdarma

Dostupnosť: Skladom

 • 2,88 € s DPH
 • 4,50 € s DPH Zľava: 1,62 €
 ks
Porfix - sada náradia zdarma

Porfix - sada náradia zdarma

Dostupnosť: Skladom

 • 0,01 € s DPH
 ks
PORFIX Premium 500 biely + lepidlo zdarma

PORFIX Premium 500 biely + lepidlo zdarma

Dostupnosť: Skladom

 • 4,80 € s DPH
 • 7,50 € s DPH Zľava: 2,70 €
 ks
PORFIX 200 biela + lepidlo zdarma

PORFIX 200 biela + lepidlo zdarma

Dostupnosť: Skladom

 • 2,07 € s DPH
 • 3,24 € s DPH Zľava: 1,17 €
Zisti viac
PORFIX 150 biela + lepidlo zdarma

PORFIX 150 biela + lepidlo zdarma

Dostupnosť: Skladom

 • 1,56 € s DPH
 • 2,44 € s DPH Zľava: 0,88 €
 ks

Stavebný systém Porfix zahŕňa hladké tvárnice, tvárnice s kapsou, s perodrážkou a kapsou, priečkovky, U-profily, nenosné preklady, stropné nosníky a vložky, ale aj lepidlo a omietkové zmesi.

Ak pri stavbe domu využijete ucelený systém Porfix, zabránite vzniku akýchkoľvek projekčných, statických a technických problémov, ktoré vznikajú pri výstavbe z rôznych materiálov. Tvárnice sa navyše ľahko opracovávajú, rýchlo sa pília, brúsia, či frézujú.

Tvárnice Porfix sa tak dokážu prispôsobiť aj tým najneobvyklejším požiadavkám a konštrukčným detailom. Stačí váš nápad a všetko ostatné ide rýchlo a ľahko.  

Komplexnosť

PORFIX je komplexný stavebný systém, ktorý tvoria tvárnice v troch pevnostno - objemových triedach, priečkovky, U-proi ly, nosné a samonosné preklady, stropný systém a lepidlo. Variabilná skladba týchto prvkov sa dokáže prispôsobiť aj tým najneobvyklejším požiadavkám a konštrukčným detailom. Stačí váš nápad a všetko ostatné ide rýchlo a ľahko. Ak pri stavbe využijete ucelený systém PORFIX, zabránite vzniku problémov, ktoré sa objavujú pri kombinácii rôznych materiálov. PORFIX predstavuje vyvážený produkt za rozumnú cenu, ktorý vyhovuje celému radu vašich rozhodovacích kritérií.

Kvalita PORFIX

Stabilná kvalita je dôležitým kritériom pri výbere stavebného materiálu. Má vplyv na rýchlosť výstavby ako aj na vlastnosti stavby počas jej užívania. Preto sme vytvorili produkt s vyváženými vlastnosťami za rozumnú cenu. Spoločnosť PORFIX - pórobetón, a.s., vyrába všetky výrobky v zhode s európskymi normami. Vieme, že jediný spôsob, ako si udržať dôveru klientov, je vysoká kvalita výrobkov a služieb. Aj preto PORFIX zaviedol integrovaný systém manažérstva kvality, ochrany životného prostredia a bezpečnosti práce. Kvalii kácia nášho personálu je certii kovaná príslušnou akreditovanou organizáciou. Certii káty systémov ISO noriem potvrdzujú správnosť našej cesty a sú dôkazom rastu kvality vývoja, výroby a predaja výrobkov značky PORFIX pre našich partnerov a klientov.

Služby

Sme si vedomí, že kvalita a rozsah sprievodných služieb už vo fáze prípravy projektu sú dôležitým kritériom pri výbere stavebného materiálu. Dobrá rada ušetrí nielen investičné, ale i prevádzkové náklady pri užívaní stavby. Ponúkame možnosť získať projekt typizovaného rodinného domu za 1 €, môžete počítať s našimi bezplatnými odbornými radami, spoluprácou na projekte - presnom výpočte potreby materiálu, založením stavby, zaškolením na stavbe alebo za symbolický poplatok aj so zapožičaním profesionálnej pásovej píly. S akýmikoľvek otázkami sa na nás môžete obrátiť na infolinke 0917 969 003 alebo na e-mailovej adrese info@lacnestavanie.sk

Rýchlosť výstavby tvárnic PORFIX

Rýchlosť výstavby je kľúčovým kritériom pri výbere stavebného materiálu. Známe „čas sú peniaze" platí v stavebníctve dvojnásobne. Rozmerový modul tvárnic PORFIX 500x250 mm (dĺžka x výška) a ich presnosť umožňujú stavať veľmi jednoducho a rýchlo. Dvaja šikovní murári s dvomi pomocníkmi vymurujú hrubú stavbu jednopodlažného rodinného domu za dva dni. Na lepenie tvárnic PORFIX je potrebné iba minimálne množstvo spojovacieho materiálu. Obvodové murivo z prvkov vo vyhotovení pero-drážka nevyžaduje vo zvislých špárach žiadnu maltovú zmes. Rovnako rýchlo sa dajú zrealizovať všetky rozvody elektriny, vody a pod. – stačí na to obyčajný ručný drážkovač.

Tepelno - izolačné vlastnosti tvárnic PORFIX

Tvárnice PORFIX Plus (P2-420) sa vyznačujú výnimočnou kombináciou tepelno-izolačných a konštrukčných vlastností. Pri nízkych vstupných nákladoch staviate rýchlejšie a stavbu nepotrebujete dodatočne zatepľovať. Následne výrazne ušetríte na nákladoch na vykurovanie či chladenie. Tepelný odpor tvárnic PORFIX Plus šírky 375 mm - R= 4,31 m2.K/W s veľkou rezervou spĺňa normou odporúčané hodnoty a obvodové steny nie je potrebne zatepľovať. Tvárnice  Plus šírky 500 mm (R= 5,75 m2.K/W) sú bez zateplenia dokonca vhodné aj na výstavbu nízkoenergetických domov. Rovnomernosť pórovitej štruktúry zabezpečuje zhodné termofyzikálne vlastnosti vo všetkých smeroch tepelného toku materiálom. Tvárnice sú na dotyk pocitovo teplé a vo vykurovanom interiéri vytvárajú teplotou stien pocit príjemnej pohody. Vyššia povrchová teplota vnútorných stien zaručuje s dostatočnou rezervou ochranu proti vzniku plesní. V lete zase materiály PORFIX zabezpečujú svojou kombináciou akumulačných a tepelno-izolačných vlastností ochranu pred vonkajším sálavým teplom. Pri stále rastúcich cenách energií sú nízke tepelné straty a úspory nákladov na klimatizáciu dôležitým ekonomickým ale i ekologickým faktorom prevádzky budov.

Ľahká opracovateľnosť tvárnic

Ľahká opracovateľnosť tvárnic PORFIX má vplyv na rýchlosť výstavby a spotrebu materiálu. PORFIX sa jednoducho píli, brúsi, frézuje či vŕta. Akýkoľvek detail s ním hravo zvládnete. Navyše pri opracovaní nevzniká takmer žiaden odpad, čo prináša výraznú úsporu materiálu. Veľkou výhodou je rýchla príprava rozvodov v stenách a aj na strope. Stropný systém PORFIX má ako jediný na trhu pórobetónovú vrstvu aj na spodnej strane stropných nosníkov (okrem plochy, ktorou sa nosníky ukladajú na murivo), čo umožňuje jednoduché vytváranie drážok pre elektroinštaláciu aj na strope.

Presnosť 

Presnosť stavebných dielcov má významný vplyv na rýchlosť a kvalitu výstavby. Preto neustále venujeme vysokú pozornosť našim programom kontroly kvality. Stavebný systém PORFIX sa vyznačuje vysokou presnosťou v rámci prísnych rozmerových tolerancií. Maximálna odchýlka u tvárnic a priečkoviek je pri dĺžke 500 mm ± 2,5 mm, pri výške 250 ± 2,0 mm. Pri šírkových rozmeroch 50, 100, 125, 150, 200, 250, 300, 375 a 500 mm je maximálna odchýlka ± 2,0 mm.

Zdravé a príjemné bývanie s Porfixom


Všetky výrobky PORFIX spĺňajú prísne normy zdravotnej nezávadnosti. Sú pravidelne monitorované na obsah prírodných rádionuklidov, ekotoxicitu a ďalšie aspekty aj nad rámec predpisov a noriem. Navyše, tvárnice PORFIX zaručujú vynikajúcu mikroklímu a paropriepustnosť interiérov. PORFIX –pórobetón, a.s. ručí za zdravotnú nezávadnosť svojich produktov. Posúdil to aj Úrad verejného zdravotníctva SR, ktorého analýzy potvrdili zdravotnú nezávadnosť pórobetónových výrobkov . Podľa výsledkov analýz stavebné materiály nepredstavujú žiadne riziko ohrozenia zdravia ani životného prostredia. Z hľadiska zdravotnej nezávadnosti pórobetónových výrobkov sú kľúčové dva parametre: Hmotnostná aktivita rádia a index hmotnostnej aktivity rádionuklidov 226 Ra, 232 Th, 40 K. Výsledky PORFIXu sú hlboko pod smernou hodnotou stanovenou Vyhl. MZ SR č. 528/2007 Z.z. – 120 Bq/kg 226 Ra.

 

 ZDROJ: www.porfix.sk

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info