Panel používateľa

Kazetové steny

Kazetové a akustické podhľady ponúkajú rozmanitú paletu vzorov, hrán a rozmerov pre rôzne technické a architektonické požiadavky, sú demontovateľné, odolávajú vlhkosti až 90%.

Kazety CASOPRANO

 odkaz

Casoprano kazety sú ekonomickou alternatívou sadrokartónových demontovateľných podhľadov. Kazety zo sadrokartónu upraveného bielym alebo farebným náterom (sivá, vanilková a žltá). Povrchová odlišnosť a štruktúra kaziet, zaručujú mnohostranné využitie.

Kazety DECOGIPS
 odkaz Kazetové podhľady Decogips so zaujímavým abstraktným vzorom sa líšia povrchom a poskytujú tak možnosť výberu z celej rady atraktívnych dezénov a systémov zavesenia. Kazety z prírodnej sadry, ktorá vhodne ovplyvňuje reguláciu vlhkosti, a tým pozitívne prispieva k vytvoreniu zdravého prostredia v interiéri.
Kazety a lamely GYPTONE
 odkaz

Kazety Gyptone patria medzi demontovateľné podhľady, ktoré sú vyrobené zo sadrokartónu a na rubovej strane sú kašírované akusticky účinnou netkanou textíliou. Povrch majú upravený vysokokvalitným bielym akrylátovým náterom. Ich výborné akustické vlastnosti spolu s atraktívnym vzhľadom a jednoduchou montážou dokážu splniť aj najvyššie nároky pri vytváraní interiérov.

Veľkoplošné akustické dosky GYPTONE
 odkaz V kategórii kazetových demontovateľných podhľadov slúžia kazety Gyptone na splnenie najvyšších nárokov. Výborné akustické vlastnosti sa spájajú s atraktívnym vzhľadom a jednoduchou a rýchlou montážou. Jednotlivé vzory kaziet Gyptone môžu byť vzájomne kombinované.
Veľkoplošné akustické dosky RIGITON
 odkaz Lícová kartónová strana dosiek je bez povrchovej úpravy. Rubová strana je kašírovaná akusticky účinnou netkanou textíliou. Perforácia dosiek môže byť okrúhla alebo štvorcová, vzor dierovania môže byť pravidelný,zmiešaný alebo nepravidelný. Dosky sa používajú na akustické podhľady a predsadené steny s vysokou absorpciou zvuku.

Aktualizácia cien

30.08.2021

Technické poradenstvo

0917 969 003

Telefonické objednávky

Po - Pi 8:00-15:00

042/3810164
042/3810935

info@lacnestavanie.sk

Certifikované overené stavebniny.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info