Panel používateľa

Kyvno-výklopné okná FPU-V U3

FPU-V U3 pre Select drevené kyvno-výklopné okno predstavuje novú generáciu strešných okien FAKRO s moderným konštrukčným riešením, ventilačnou mriežkou V40P, vysokou úžitkovou hodnotou a ľahkou obsluhou. Okno FAKRO ponúka dve oddelené funkcie pre otvorenie okenného krídla. Hlavná výklopná funkcia umožňuje ľubovoľné pootvorenie okenného krídla v rozsahu od 0°do 35°a ponúka pohodlný výhľad z okna najmä u striech s nižším sklonom. 

Drevo je lakované tromi vrstvami polyuretánového laku, ktorý na povrchu rámu a krídla vytvára trvalý a ideálne hladký biely ochranný povlak. Okná sú určené do miestností so zvýšenou vlhkosťou vzduchu.

Kyvno-výklopné okná FPU-V U3

12 položiek

Energeticky úsporné jednokomorové kyvno-výklopné okno FAKRO FPU-V U3 z kvalitného borovicového dreva.

Je vybavené ventilačnou mriežkou V40P, ktorá zabezpečí dokonalú klímu aj keď je okno zatvorené. Drevo je ošetrené tromi vrstvami polyuretánového bieleho laku, okno je ideálne v miestnostiach s neustále zvýšenou vlhkosťou (kúpeľne). So systémom fopSafe je okno odolnejšie voči vlámaniu. Okno je možné otvoriť kyvne aj výklopne pomocou kľučky v spodnej časti okna. Krídlo je v kyvnej polohe možné otáčať okolo osi o 180° a zablokovať zaisťovacím mechanizmom pre bezpečné umývanie vonkajšieho skla okna. Možnosť inštalácie elektrického ovládania.

Od okna Fakro FPU-V P2 sa líši absenciou vnútorného laminovaného skla triedy P2A.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

 

 

ZDROJ: www.fakro.sk

Aktualizácia cien

18.01.2021

Technické poradenstvo

0917 969 003

Telefonické objednávky

Po - Pi 8:00-15:00

042/3810164
042/3810935

info@lacnestavanie.sk

Certifikované overené stavebniny.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info