Internetové stavebniny 

On-line stavebniny

 24 hodín 7 dní v týždni

    Certifikát stavebniny Lacné stavebniny Rýchla doprava stavebného materiálu Stavebniny kdekoľvek na slovensku stavebné poradenstvo
   

Bezpečný nákup

Najlepšie ceny

Rýchlo a včas

Kdekoľvek v SR

Internetové stavebniny

   

                  info@lacnestavanie.sk                Infolinka: 0917 969 003, 042/381 01 64

Kyvno-výklopné okná FPU-V L3

Drevené okno FAKRO FPU-V L3 s automatickou ventilačnou mriežkou V40P je vybavené dvomi oddelenými funkciami otvárania - výklopnou (0 - 35°) a kyvnou (do 180°). Okno obsahuje skladbu skiel pozostávajúcu z vonkajšieho tvrdeného skla s ľahkozmývateľným povrchom Activ spolu s vnútorným laminovaným sklom, čo dodatočne zvyšuje bezpečnosť používania okna.

K oknu ponúkame široký výber vnútorných i vonkajších doplnkov. 

Kyvno-výklopné okná FPU-V L3

0 položiek

Energeticky úsporné jednokomorové kyvno-výklopné okno FAKRO FPU-V P2 z kvalitného borovicového dreva.

Je vybavené ventilačnou mriežkou V40P, ktorá zabezpečí dokonalú klímu aj keď je okno zatvorené. Drevo je ošetrené tromi vrstvami polyuretánového bieleho laku, okno je ideálne v miestnostiach s neustále zvýšenou vlhkosťou (kúpeľne). So systémom fopSafe je okno odolnejšie voči vlámaniu. Okno je možné otvoriť kyvne aj výklopne pomocou kľučky v spodnej časti okna. Krídlo je v kyvnej polohe možné otáčať okolo osi o 180° a zablokovať zaisťovacím mechanizmom pre bezpečné umývanie vonkajšieho skla okna. Možnosť inštalácie elektrického ovládania.

Od okna Fakro FPU-V U3 sa líši prítomnosťou vnútorného laminovaného skla triedy P2A, čím sa stáva odolnejšie voči rozbitiu a teda aj vlámaniu.

ZDROJ: www.fakro.sk

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info