Panel používateľa

Lindab Akcia

Plechová strešná krytina Lindab, odkvap, trapézové plechy a klampiarske prvky Lindab

 

Podmienky získania zľavy na strešnú krytinu Lindab pri odbere komplet strešného systému.
  strešná krytina Lindab hrebenáče skrutky (8ks/m²) Lindroll klampiarske prkvy alebo tabuľový plech podstrešná fólia DeltaVENT N/S PLUS
Akciová zľava platná pri dodávke s príslušenstvom
Znížená zľava na 24 %
(dodávka bez fólie a odkvapu)
x

 Akciové farby LINDAB:

akciové farby

 

 

 POVRCHOVÉ ÚPRAVY PRODUKTOV LINDAB

 

Lindab Classic

Lindab Classic

Povrchová úprava Classic so základným "leským" náterom. Najčastejšie využívaná a najobľúbenejšia povrchová úprava s vynikajúcim pomerom ceny a úžitkovej hodnoty. Dostupná je v najširšej farebnej škále a má primeranú odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poškrabaniu. UV ochrana: Ruv = 2 - 3.

Lindab Premium Matt

Lindab Premium Matt

Povrchová úprava Premium Matt so škandinávskym polyesterovým povrchom, ktorý je tou najlepšou voľbou pre plechové strešné krytiny, pri ktorých chceme dosiahnuť matný efekt. Povrchová úprava Premium Matt je bez textúry, no užívateľom prináša veľmi estetický matný efekt. Navyše sa materiál vyznačuje vyššou koróznou triedou a zvýšenou farebnou stálosťou. UV ochrana: Ruv = 3.

 Lindab Elite

Lindab Elite

Povrchová úprava Elite je špička ponúkaných materiálov s nekompromisnými vlastnosťami. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu vyniká v odolnosti voči mechanickému poškodeniu, poškriabaniu, ochrane proti korózií, UV stabilite a lepšie odoláva prostrediu so znečisteným ovzduším. UV ochrana: Ruv = 4.

 Lindab DuraFrost

Lindab DuraFrost

Povrchová úprava DuraFrost s prémiovou povrchovou úpravou s matnou textúrov, ktorá je určená najmä pre výrobu strešných krytín so stojatou drážkou. Táto povrchová úprava je maximálne odolná voči poškriabaniu a mimoriadne odoláva vplyvom vonkajšieho prostredia. Extra mäkké jadro plechu sa vyznačuje vynikajúcou tvárnosťou a spracovateľnosťou, čím je plech vhodný na falcovanie, zložité dvojité ohyby stojatej drážky alebo komplikované detaily striech. Pozinkovaná vrstva až 350 g/m2 . UV ochrana: Ruv 4.

 Akcia platí pri strešnej krytine v množstve nad 70m2 do 400 m2.

Akcia sa neuplatňuje v prípade pultových striech.

Akcia platí iba na vybrané krytiny a farby.

Akcia platí na povrchové úpravy Classic, Premium Matt a Elite.

 

 

Aktualizácia cien

11.10.2021

Technické poradenstvo

0917 969 003

Telefonické objednávky

Po - Pi 8:00-15:00

042/3810164
042/3810935

info@lacnestavanie.sk

Certifikované overené stavebniny.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info