Panel používateľa

Strešné okná Dakea

Strešné okná Dakea

odkaz

odkaz

odkaz odkaz
strešné okno Best Dakea strešné okno Better PVC Dakea strešné okno Better Dakea strešné okno Good Dakea
       

 

Dakea strešné okno Best s horným otočným závesom vo výbornej kvalite a energetickými vlastnosťami.

Pomocou konštrukcie s horným otočným závesom poskytujú strešné okná Best maximálnu okennú plochu, či už kvôli lepšiemu výhľadu, väčšej flexibilite z hľadiska montážnej výšky alebo pohodlnejšej manipulácii s okenným krídlom.
Strešné okno Dakea Best sa dodáva s ďalšou vrstvou laku, tvrdeným vonkajším sklom a zväčšenou hrúbkou rámu pre dlhšiu životnosť. Toto okno je vybavené vetracím ventilom (pre pasívne vetranie) a rukoväťou s dvomi ďalšími polohami zaistenia, ktoré umožňujú flexibilné a pohodlné vetranie.

 

Strešné okno Dakea Better PVC s otočným stredovým závesom, vyrobené z bezspojového PVC umožňujúce jednoduché čistenie.
Vodeodolné strešné okno Dakea Better PVC je vynikajúcou voľbou pre kuchyňu a kúpeľňu, kde usadzovanie nečistôt a tvorba vlhkosti hrá významnú úlohu, zatiaľ čo jeho moderný biely vzhľad bude perfektne zapadať do každej miestnosti, kde potrebujete bezúdržbové, ľahko umývateľné okno.
Okno Dakea Better PVC pre jedinečnú energetickú hospodárnosť a vyššiu pevnosť konštrukcie spojenú s tvrdeným vonkajším sklom, čo prináša svetlo a bezpečie do vášho domu!
 

Dakea Better strešné okno je klasické strešné okno s otočnými stredovými závesmi! Výborná energetická hospodárnosť spojená so zvýšenou pevnosťou konštrukcie prináša svetlo a bezpečnosť do každého domu!
Strešné okno Dakea Better dodávané s ďalšou vrstvou laku a tvrdeným vonkajším sklom, čo zaručuje dlhšiu životnosť a bezúdržbové používanie. Okno Better je vybavené vetracím ventilom (pre pasívne vetranie) a rukoväťou s dvomi ďalšími fixačnými polohami, ktoré umožňujú flexibilné a pohodlné vetranie.
Tento výrobok je navrhnutý a vyrobený s použitím modernej technológie a podľa najvyšších štandardov kvality.

Strešné okno Dakea Good s veľmi výhodnou cenou avšak kvalitné strešné okno vyrobené pre "nízkorozpočtové" projetky.
Jednoduchý, ale účinný spôsob, ako získať svetlo, vetranie, izoláciu a tým aj ďalší životný priestor pod strechou za veľmi rozumnú cenu.
Strešné okná Dakea Good majú konštrukciu so stredovými otočnými závesmi a zúženým profilom dreveného rámu, vďaka ktorému okno vyzerá zvnútra odľahčene. Okno Good, ktoré sa dodáva s vetracím ventilom a rukoväťou s dvoma ďalšími polohami zaistenia, umožňuje príjemné vetranie miestnosti.
 

 

ZDROJ: www.dakea.sk
 

Aktualizácia cien

30.08.2021

Technické poradenstvo

0917 969 003

Telefonické objednávky

Po - Pi 8:00-15:00

042/3810164
042/3810935

info@lacnestavanie.sk

Certifikované overené stavebniny.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info