Panel používateľa

Strešné okná DAKEA

Strešné okná DAKEA

odkaz odkaz odkaz odkaz
okno Best Dakea okno Better PVC Dakea okno Better Dakea

okno Good Dakea

       

Príslušenstvo k strešným oknám Dakea

odkaz   odkaz odkaz
strešný svetlík Dakea   lemovanie Dakea doplnky Dakea
 

 20 ročná záruka na strešné okná Dakea

odkaz
Next 20 Guarantee – 20-ročná záruka prevoditeľná z jedného vlastníka domu na iného vlastníka domu. Pridajte hodnotu vášmu domu, keď ho predávate alebo prenajímate, s vrcholným pocitom pokoja, ktorý získate.
Izolačné dvojsklo Titan Glass je novým štandardom pri strešných oknách. Jeho inovačné a jedinečné zloženie ponúka majiteľom domov pohodlie a vynikajúcu energetickú hospodárnosť.
Vieme, že urobiť dieru v streche je niečo, čo musí byť na 100% zaistené.
Extrémne počasie môže mať vplyv na štrukturálnu integritu domu a výberom správneho okna môžete pomôcť znížiť riziko poškodenia väčšieho rozsahu.
Garantujeme, že všetko drevo pre výrobu okien Dakea je certifikované, starostlivo vybrané zo severskej borovice, ktorá je známa vynikajúcou hustotou a zvýšenou životnosťou, vďaka nepriaznivým klimatickým podmienkam v regióne, v ktorom rastie.
Hydroizolačný golier Dakea Quick Install výrazne skracuje čas potrebný na montáž strešného okna. Je vyrobený z pružného polystyrénu s vysokou odolnosťou proti pretrhnutiu a netkanej textílie s paropriepustnou polyuretánovou vrstvou.

Aktualizácia cien

30.08.2021

Technické poradenstvo

0917 969 003

Telefonické objednávky

Po - Pi 8:00-15:00

042/3810164
042/3810935

info@lacnestavanie.sk

Certifikované overené stavebniny.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info