Internetové stavebniny 

On-line stavebniny

 24 hodín 7 dní v týždni

    Certifikát stavebniny Lacné stavebniny Rýchla doprava stavebného materiálu Stavebniny kdekoľvek na slovensku stavebné poradenstvo
   

Bezpečný nákup

Najlepšie ceny

Rýchlo a včas

Kdekoľvek v SR

Internetové stavebniny

   

                  info@lacnestavanie.sk                Infolinka: 0917 969 003, 042/381 01 64

Strešné okná DAKEA

Strešné okná DAKEA

odkaz odkaz odkaz odkaz
okno Best Dakea okno Better PVC Dakea okno Better Dakea

okno Good Dakea

       

Príslušenstvo k strešným oknám Dakea

odkaz   odkaz odkaz
strešný svetlík Dakea   lemovanie Dakea doplnky Dakea
 

 20 ročná záruka na strešné okná Dakea

odkaz
Next 20 Guarantee – 20-ročná záruka prevoditeľná z jedného vlastníka domu na iného vlastníka domu. Pridajte hodnotu vášmu domu, keď ho predávate alebo prenajímate, s vrcholným pocitom pokoja, ktorý získate.
Izolačné dvojsklo Titan Glass je novým štandardom pri strešných oknách. Jeho inovačné a jedinečné zloženie ponúka majiteľom domov pohodlie a vynikajúcu energetickú hospodárnosť.
Vieme, že urobiť dieru v streche je niečo, čo musí byť na 100% zaistené.
Extrémne počasie môže mať vplyv na štrukturálnu integritu domu a výberom správneho okna môžete pomôcť znížiť riziko poškodenia väčšieho rozsahu.
Garantujeme, že všetko drevo pre výrobu okien Dakea je certifikované, starostlivo vybrané zo severskej borovice, ktorá je známa vynikajúcou hustotou a zvýšenou životnosťou, vďaka nepriaznivým klimatickým podmienkam v regióne, v ktorom rastie.
Hydroizolačný golier Dakea Quick Install výrazne skracuje čas potrebný na montáž strešného okna. Je vyrobený z pružného polystyrénu s vysokou odolnosťou proti pretrhnutiu a netkanej textílie s paropriepustnou polyuretánovou vrstvou.

AKTUALIZÁCIA CIEN

9.9.2019

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info